START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Ostatnie w tym sezonie kolejki juniorów Pogoni
  13 czerwca 2011 10:41 - Piotr Łukaszewski [19]
  Jak co tydzień prezentujemy urobek z ostatniej kolejki juniorów Pogoni Lębork..

  18. kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej Junior B, 11 czerwca 2011
  Gryf Słupsk - Pogoń/UKS Trójka Lębork 2:0 (1:0)

  Wzmocniona zawodnikami Pogoni Ratusza tj. Dominikiem Czekirdą, Szymonem Bachem i Jakubem Żmudzkim wyruszyła do Słupska drużyna Juniorów B Andrzeja Małeckiego by na stadionie 650-lecia zagrać z ekipą Gryfa Słupsk. Wygrana lęborczan w ostatniej ligowej kolejce dawała 1. miejsce w tabeli otwierała drogę do spotkań barażowych o Pomorską Ligę Juniorów "B". Niestety, ambitny plan się nie powiódł i mecz wygrał Gryf w stosunku 2:0.

  - Dogodnych sytuacji bramkowych kilka mieliśmy, niestety zabrakło nam szczęścia i nie zamieniły się one w gole - powiedział po meczu trener Andrzej Małecki. W pierwszej połowie najlepsze okazje na gola miał Waczkowski i Naczk. W połowie spotkania Waczkowski nawet już uniósł ręce w geście radości po zdobytej bramce, ale sędzia odgwizdał spalonego. - Muszę pochwalić moją drużynę za podjęcie walki, Gryf to bardzo silny zespół i nie bez powodu lideruje w rozgrywkach - dodał trener.


  22. kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów C2,12 czerwca 2011
  Olimpic Gdańsk - Pogoń/UKS Trójka Lębork 1:1
  Bramka: Śliwiński

  Remisem zakończył się ostatni w sezonie mecz Juniorów C2. - Zaprezentowaliśmy typową wakacyjną formę, z czego nie jestem zadowolony, choć z drugiej strony dałem dziś szansę rezerwowym i testowałem nowe ustawienia na przyszły sezon - skomentował spotkanie trener Andrzej Kaufmann. - W pierwszej połowie mieliśmy co najmniej cztery wyśmienite okazje na gole. Najbardziej cieszę się z wysokiej 5. lokaty na koniec sezonu Pomorskiej Ligi Juniorów C2.


  16. kolejka (zaległa) Słupskiej Klasy Okręgowej, Junior D 10 czerwca 2011
  Pogoń/UKS Trójka Lębork - Swe Pol Bruskowo W. 20:1 (8:1)
  Bramki: Śliwiński x 6, Lisowski x5, Majewski x3, Zanewycz x2, Dąbrowa x2, Pobłocki x2

  Drużyna gości przyjechała w osłabionym składzie i nie miała żadnych atutów do uniknięcia wysokiej porażki. - Mimo wysokiego zwycięstwa nie jestem zadowolony z gry. Sytuacji mieliśmy dużo więcej. Przeciwnik pozwolił na wszystko. Chłopcy zagrali bardzo indywidualnie i za wszelką cenę chcieli strzelać bramki, zupełnie zapominając że piłka nożna to gra zespołowa - skomentował spotkanie trener Stanisław Falitarski.


  18. kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej, Junior D 12 czerwca 2011
  Gryf II Słupsk - Pogoń/UKS Trójka Lębork 1:3 (1:1)
  Bramki: Dąbrowa 17', 38', 57'

  W ostatnim meczu ligowym Pogoń/UKS Trójka Lębork pokonała na wyjeździe Gryfa II Słupsk 3:1. Mecz odbył się na głównym boisku przy ul. Zielonej gdzie swoje mecze rozgrywa w 3 lidze zespół seniorów. Obecny był na nim wielokrotny reprezentant Polski Paweł Kryszałowicz.


  20. kolejka słupskiej Klasy Okręgowej, Junior E 11 czerwca 2011
  Pogoń/UKS Trójka Lębork - Orliki Jezierzyce 10:0 (2:0)
  Bramki: Brzozowski x2, Czaja x2, Szymirski-Kowalski x2, Kalbarczyk x2, Kołodziej, Sobisz

  Bardzo ładna pogoda dopisywała drużynom, które rozgrywały swoje ostatnie spotkanie w sezonie 2010/11. Lęborczanie za wszelką cenę chcieli wygrać to spotkanie i tak też do niego podeszli. Wynik spotkania dopiero w 20 minucie strzałem z daleka po podaniu Brzozowskiego otworzył Kołodziej. Kolejną bramkę w 28 minucie pierwszej połowy zdobył Kalbarczyk, a asystę zaliczył wyśmienicie tego dnia grający Kacper Czaja.

  W drugiej odsłonie nie trzeba było długo czekać na bramki. Pierwszą z nich po przepięknym rajdzie między rywalami ze swojej połowy boiska i okiwaniu na końcu bramkarza przyjezdnych zdobył Kamil Brzozowski. Po upływie kilku minut ponownie Kamil wpisał się na listę strzelców, tuż za nim zrobił to Kalbarczyk. Przy obu tych bramkach asysty zaliczył Czaja który też w chwilę później zdobył swojego pierwszego gola. W dwie minuty później asystował przy kolejnej bramce, którą zdobył Szymirski-Kowalski, a po kolejnych dwóch minutach zdobył kolejnego gola. W trakcie ostatnich minut na listę strzelców po podaniu Frącka wpisał się Sobisz, dobijając piłkę praktycznie prawie z linii bramkowej. Wynik meczu ustalił Szymirski-Kowalski.  info: Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.35

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel