START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

    Wydarzenia
     
    Powiększ zdjęcie
    Grano o puchar Księdza Arcybiskupa
    28 kwietnia 2009 23:03 - Maciej Deling [44]
    W Hali Widowiskowo-Sportowej GOSRIT w Luzinie 25 kwietnia odbył się V Diecezjalny Turniej Halowej Piłki Nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza o Puchar Księdza Arcybiskupa. Do rywalizacji przystąpili zwycięscy rozgrywek dekanalnych w 3 kategoriach wiekowych.

    Impreza była organizowana przez ks. Piotra Tartas Diecezjalnego Duszpasterza LSO. Współorganizatorem był Piotr Klecha p.o. Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie oraz młodzi wolontariusze Kaszubskiego Towarzystwa Sportowo-Kulturalnego Adam Olejniczak, Mariusz Stenka, Michał Warzecha oraz Oskar Paczkowski.

    Najlepsze zespoły w swoich kategoriach wiekowych otrzymały okazałe puchary ufundowane przez Księdza Arcybiskupa, drużyny z drugich miejsc Puchary ufundowane przez Pana Jarosława Wejer Wójta Gminy Luzino, które wręczał osobiście fundator. Zespoły, które zajęły 3 miejsce uhonorowane zostały pucharami ufundowanymi przez Pana Waldemara Kunz Przewodniczącego Rady Gminy Luzino. Najlepsza trójka otrzymała również komplet medali, a wszystkie drużyny pamiątkowe puchary, których fundatorem była Gmina Luzino.

    Zwycięscy w swoich kategoriach wiekowych w nagrodę reprezentować będą Gdańską Diecezję w Mistrzostwach Polski LSO.

    Końcowa klasyfikacja turniejów:

    W kategorii Szkoły Podstawowej  na podium stanęli:
    1. św. o. Pio – Ujeścisko
    2. św. Michała Archanioła – Starzyno
    3. św. Rocha – Rewa
    4. Zesłanie Ducha świętego – Sopot
    5. NMP Królowej Różańca Świętego – Gdańsk – Przymorze
    6. MB Różańcowej – Gdynia - Demptowo
    7. św. Jadwiga – Bojano
    8. św. Wojciech – Reda
    9. św. Wawrzyniec – Luzino

    W kategorii szkoły gimnazjalnej zwyciężyli:
    1. NMP – Gdańsk  Przymorze
    2. św. Jana z Kęt – Rumia Janowo
    3. MB Różańcowej  - Luzino
    4. Zwiastowanie Pana – Żarnowiec
    5. św. Mikołaja – Gdynia Chylonia
    6. św. Wojciech – Kielno
    7. św. o. Pio – Gdańsk – Ujeścisko
    8. św. Urszuli Ledóchowskiej – Chwarzno

    W kategorii szkoły ponad gimnazjalnej zwyciężyli:
    1. Opatrzność Boża – Gdańsk Zaspa
    2. MB Królowej Polski – Łebno
    3. św. Wawrzyniec – Luzino
    4. św. Jadwiga – Gdańsk – Orunia
    5. św. Urszula Ledóchowska – Gdynia Chwarzno
    6. św. Józefa i Judy Tadeusza
    7. św. Rodzina – Gdańsk Stogi
    8. Przemienienie Pańskie – Gdynia Cisowa



    info: Piotr Klecha


    * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
      WASZE OPINIE

    dodaj opinię

     
    NASZE SERWISY


    © 2002-2018
    2.1

    POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel