START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Andrzejki na Sportowo w Jastarni
  30 listopada 2010 13:42 - Piotr Łukaszewski [48]
  fot: Łukasz Boszk
  Dnia 27 listopada podczas "Andrzejek na Sportowo" w Miejskiej Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastarni odbył się turniej piłki nożnej halowej w kat. Gimnazjum oraz Szkoły Podstawowej.

  Rywalizację rozpoczęła grupa młodsza. Do turnieju zgłosiły się trzy drużyny: Arkowcy, Liverpool oraz Dzikie Koty. W pierwszej potyczce zmierzyły się ze sobą zespoły Arkowców oraz Liverpoolu. Po niezwykle zaciętym spotkaniu Liverpool wygrał 2:1. Po krótkiej przerwie na parkiecie ponownie pojawił się Liverpool, którego przeciwnikiem tym razem były Dzikie Koty. Mecz zakończył się zwycięstwem 2:0 dla Dzikich Kotów. W ostatnim spotkaniu w kat. SP zagrały ze sobą Arkowcy oraz Dzikie Koty. Także to spotkanie przyniosło wiele emocji i zakończyło sprawiedliwym remisem 1:1. Wynik ten zdecydował o wygranej Dzikich Kotów w całym turnieju.

  W kategorii Gimnazjum do rywalizacji mimo zgłoszenia 4 drużyn stanęły tylko 2 zespoły- FC Liśc i Antylegioniści. Przed meczem ustalono, że zespoły zagrają 2 x 20 minut. Od początku na prowadzeniu była drużyna FC Liśc, która dała się dogonić dopiero w ostatniej minucie i mecz zakończył się remisem 20:20. W serii rzutów karnych 3:1 wygrali Anty-legioniści.

  Wszystkie zespoły uhonorowano pamiątkowymi medalami a zwycięskie zespoły otrzymały kupony na pizze. Organizatorem "Andrzejek na Sportowo" był MOKSIR w Jastarni.  info: Łukasz Boszk


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

  antylegioniści[niezalogowany-83.25.238.95] (10 grudnia 2010 16:04:39)
  szkoda że nie pisze kto gral w tych zespołach antylegioniści Piotr Pieper,Paweł Pieper,Władysław Konkol,Kuba Góralczyk fc liść-Błazej Bierzunski,Seweryn Wróbel,Paweł Szczerba,Patryk Szankin,3 z tych zawodników ma wystepy w pomorskiej lidze Juniorów
   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2020
  0.38

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel