START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Druga kolejka Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej
  29 listopada 2010 14:07 - Piotr Łukaszewski [25]
  Po 2 kolejce rozgrywek Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej na pierwszym miejscu w superlidze z kompletem punktów znajduje się Graham Sierakowice. Tuż za nim plasują się z dorobkiem 4 punktów Drink Team Kolbudy oraz Mściwoj Kartuzy.

  Patronat medialny: Sportowe Kaszuby.pl


  Każde spotkanie w Superlidze przynosi wiele emocji. Poziom poszczególnych drużyn jest bardzo wyrównany dzięki czemu o zwycięstwie w meczach decydują szczegóły.

  Bardzo ciekawe było spotkanie pomiędzy Grahamem Sierakowice a Maniarą Gdańsk. Graham pokonał rywala po dobrym, szybkim meczu 2-4. Zwycięstwo odniósł Tombud, który pokonał Absolventa Gdańsk 6-3, jednak nie było to łatwe zwycięstwo. Tombud swoja przewagę udokumentował dopiero w ostatnich 3 minutach. Podobnie było w meczu Elus Kartuzy - Jan Tynk Żukowo. Pierwsza połowa tego meczu to prowadzenie ekipy z Żukowa 2-0. Elus jednak na początku drugiej połowy zdołał z nawiązką odrobić straty i ostatecznie wygrał 5-3. Punktami podzieliły się zespoły Mściwoj Kartuzy i Drink Team Kolbudy. Ten mecz zakończył się wynikiem 3-3.

  W II lidze gr A na czele Drink Team II Kolbudy i Syldar Kiełpino. Ta druga ekipa zwycięstwo zapewniła sobie w ostatnich 10 sekundach meczu pokonując w zaciętym spotkaniu rywala zza miedzy Drink Somonino 2-1. Natomiast Drink Team II Kolbudy pokonał waleczny Iuvenes Kartuzy 3-1. W innym meczu tej grupy Młody Mściwoj uległ drużynie Elwoz Szklana 3-5. Elwoz do meczu przystąpił w optymalnym składzie co miało przełożenie na przebieg spotkania. Zacięty przebieg miał także mecz TVT Teletronik Kartuzy - Leźno. O jedna bramkę lepsi okazali się piłkarze TVT i to oni zanotowali pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach.

  W grupie B II ligi czarnym koniem na razie jest Klejna Dachy Sierakowice. Ten młody zespół pokonał 4-1 doświadczony Kostbet 4-1 i lideruje w tabeli. Tuz za nim znajduje się Zbrójstal, który po zaciętym meczu pokonał Kwiaciarnię Zaremba 2-1. W innych meczach tej grupy Zarex wysoko pokonał 4ML Budowa Kartuzy 8-1 a Maximus Żukowo zwyciężył Timret Piekło Dolne 6-2.

  Superliga
  Mściwoj Kartuzy - Drink Team Kolbudy 3-3
  FHU Maniara Gdańsk - Graham Sierakowice 2-4
  Jan Tynk Żukowo - Elus Kartuzy 3-5
  Absolvent Gdańsk - Tombud Kartuzy 3-6

  II liga gr A
  TVK Teletronik Kartuzy - Leźno 4-3
  Młody Mściwoj Kartuzy - Elwoz Szklana 3-5
  Drink Team II Kolbudy - Iuvenes Kartuzy 3-1
  Syldar Kiełpino - Drink Somonino 2-1

  II liga gr B
  Kostbet Miszewko - Klejna Dachy Sierakowice 1-4
  Timret Piekło Dolne - Maximus Żukowo 2-6
  Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy - Zbrójstal Kartuzy 1-2
  AGD RTV Zarex Kartuzy - 4 ML Budowa Kartuzy 8-1  info: Jarosław Kulaszewicz


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2020
  0.38

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel