START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  Kibol/Pomerania Cup cz. VI
  25 lutego 2010 23:08 - Janusz Nowicki [186]
  Mamy kolejną garść informacji o naszym cyklu turniejów mistrzowskich. Już w sobotę o dziewiątej ruszamy z IV Mistrzostwami Powiatu w Futsalu „Kibol Cup” o Puchar Prezydenta Wejherowa.

  Patronat medialny: Sportowe Kaszuby.pl


  Na starcie powinniśmy zobaczyć szesnaście drużyn, ze wszystkich gmin powiatu wejherowskiego, oprócz Szemuda. Siedemnastą ekipą będzie zespół rezerwowy. Miał nim być Oddział Joanny D'arc z Bożegopola, ale przed chwilą dowiedzieliśmy się że nie zbiorą składu. Tak więc szansa na grę otwiera się przed Portą Bolszewo. Jeśli w piątek prześlą formularz zgłoszeniowy, to zaprosimy ich w sobotę na dziewiątą do Wejherowa.

  Krystalizuje się skład do Kartuz
  Znamy też kolejne ekipy, które walczyć będą w mistrzostwach powiatu kartuskiego. Z Żukowa zagrają najlepsze drużyny obu lig. Z pierwszej ligi zobaczymy Meritum-Bedeker Gdańsk, a z ligi gminnej KS Banino. Natomiast z gminy Somonino wezmą udział zespoły Millenium Somonino oraz Syldar Kiełpino.

  Niestety, nadal nie wiemy co z drugą drużyną sierakowickiej ligi - Tomasz BS Sierakowice. W razie problemów zastąpimy ją kolejną drużyną z tej ligi. Z wieści, które do nas docierają, wiemy że na mistrzostwa 'zbroją się' także zespoły z gminy Sulęczyno. Przyznać trzeba, że rok temu zaskoczyły pozytywnie swoją grą. Drużyna KS Mściszewice nieźle radziła sobie nawet w Mistrzostwach Pomorza 'Pomerania Cup'. Poczekamy, zobaczymy...

  Współorganizatorem mistrzostw jest KSS 'Sokół' Kartuzy.

  Gdańsk, Ustka i Bytów

  Wiemy już także, że w mistrzostwach Pomorza zobaczymy drużyny Drago Gdańsk (liga Red Box w Gdańsku), BTH Team Bytów, zwycięzca Bytowskiej Ligi Halowej oraz na 90 proc. OSiR Ustka (reprezentant powiatu słupskiego). Tylko na 90, a nie 100 proc. bo ważą się losy sfinansowania wyjazdu drużyny i tego, czy ostatecznie zwycięży w usteckiej lidze.

  Cały czas czekamy jeszcze na zgłoszenia drużyn z Człuchowa, Czerska i Starogardu Gd. Jeśli się nie zgłoszą, ich miejsca zastąpią drużyny KKS Pogórze Górne oraz wicemistrzowie turniejów Kibol Cup.

  Gospodarzem mistrzostw jest Urząd Gminy w Żukowie.

  Pomoc zawsze pożądana

  Chętnych do pomocy i finansowego zasilenia stowarzyszenia Sportowe Kaszuby, organizatora mistrzostw, prosimy o wpłaty na konto: BS Krokowa 30 8349 0002 0035 1795 2000 0010. Wszystkich sponsorów i dobroczyńców będziemy przedstawiać na naszych łamach i podczas turniejów.


  Daty i miejsca imprez
  IV Mistrzostwa Powiatu w Futsalu „Kibol Cup” o Puchar Prezydenta Wejherowa
  27 lutego, godz. 9-17.15 – uroczyste otwarcie o godz. 10.30
  Wejherowo, hala Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Śmiechowskiej

  III Mistrzostwa Powiatu w Futsalu „Kibol Cup” o Puchar Starosty Kartuskiego
  6 marca, godz. 9-17.30 – uroczyste otwarcie o godz. 11.35
  Kartuzy, hala Gimnazjum nr 1 przy ul. Piłsudskiego

  III Mistrzostwa Pomorza w Futsalu „Pomerania Cup” o Puchar Marszałka Województwa
  13 marca, godz. 9-18 – uroczyste otwarcie o godz. 11.35
  Żukowo, hala widowiskowo-sportowa przy ul. Armii Krajowej

   

  Patronat medialny: Polska Dziennik Bałtycki, Radio Kaszebe, Twoja Telewizja Morska oraz TV Teletronik.  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2020
  0.39

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel