START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  SIATKóWKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Armia Kominiarzy wygrywa w Syberiadzie
29 listopada 2009 20:50 - Maciej Deling [124]
fot: MZKS Hel
Wyniki pierwszego turnieju klasyfikacyjnego Ligi Zespołów Amatorskich „Syberiada”, który odbył się 28 listopada w hali MOKSiR w Pucku.
Organizatorzy przypominają, że w sezonie 2009/2010 zrezygnowano z rozgrywania baraży. Następuje powrót do zasad sprzed kilku lat, czyli awansuje i spada jedna drużyna.
O kolejności miejsc w turnieju będą decydować:
1)zdobyte punkty
2)stosunek setów (zdobytych do przegranych)
3)bezpośrednie spotkanie
4)stosunek małych punktów (zdobytych do przegranych)
Punkty otrzymuje się:
- za zwycięstwo 2:0 – 3 pkt
- za zwycięstwo 2:1 – 2 pkt
- za porażkę 1:2 – 1 pkt
- za porażkę 0:2 – 0 pkt

Kolejny turniej odbędzie się 5 grudnia o godz. 14.00 w hali MOKSiR w Pucku, ul. Lipowa 3.

 

I liga - wyniki
ABC Strzelno – Amia Kominiarzy 1:2
Połczyno – HBO 0:2
H2O – ABC Strzelno 2:1
Armia Kominiarzy – Połczyno 2:0
H2O – HBO 0:2
ABC Strzelno – Połczyno 2:1
HBO – Armia Kominiarzy 1:2
Połczyno – H2O 0:2
HBO – ABC Strzelno 0:2
H2O – Armia Kominiarzy 0:2

 

Tabela 1. ligi
pkt sety
1. Armia Kominiarzy 10 8:2
2. HBO 7 5:4
3. ABC Strzelno 7 6:5
4. H2O 5 4:5
5. Połczyno 1 1:8 spadek


2. liga – wyniki
Mieroszyno – Starszaki Władysławowo 2:1
XYZ Reaktywacja – Ambitni 2:0
Starszaki Wła-wo – Ambitni 2:0
Mieroszyno – XYZ Reaktywacja 0:2
Starszaki Wła-wo – XYZ Reaktywacja 1:2
Ambitni – Mieroszyno 0:2

 

Tabela 2. liga
pkt sety
1. XYZ Reaktywacja 8 6:1 awans
2. Mieroszyno 5 4:3
3. Starszaki Wła-wo 5 4:4
4. Ambitni 0 0:2

 

3. liga – wyniki
WunderTeam – Strzelno II 0:2
Mrzezino – Hel 0:2
Strzelno II – Hel 0:2
WunderTeam – Mrzezino 0:2
Strzelno II – Mrzezino 2:0
Hel – WunderTeam 2:0

 

Tabela 3. Liga
pkt sety
1. Hel 9 6:0 awans
2. Strzelno II 6 4:2
3. Mrzezino 3 2:4
4. WunderTeam 0 0:6


KLASYFIKACJA „SYBERIADY” PO I TURNIEJU
1. Armia Kominiarzy 85
2. HBO 75
3. ABC Strzelno 70
4. H2O 65
5. Połczyno 60
6. XYZ Reaktywacja 55
7. Mieroszyno 50
8. Starszaki Wła-wo 45
9. Ambitni 40
10. Hel 35
11. Strzelno II 30
12. Mrzezino 25
13. WunderTeam 20



info: MOKSiR Puck


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2019
0.44

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel