START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Kolejny turniej halowy w Cisowej
  25 listopada 2009 20:54 - Maciej Deling [89]
  fot: Olivian
  Piłkarze rocznika 1999 mają już za sobą kolejny turniej halowy. W ubiegłą niedzielę odbyła się tegoroczna edycja „Cisowa Cup”. Młodzi oliwianie wypadli w Gdyni bardzo dobrze i zajęli czwarte miejsce. Podczas turnieju powołanie do kadry Pomorza dziewcząt otrzymała Marcysia Zawadzka.

  Mecze grupowe biało-czarni przeszli jak burza. Łącznie strzelili osiem bramek, nie tracąc żadnej. W pokonanym polu pozostawili kolejno GTS Kolbudy (bramki Marcysia Zawadzka 2, Dawid Stasiuk), Orkan Rumia (Oskar Kamiński 2) oraz Sztorm Gdynia – zespół dziewczynek z rocznika 1997 (Kamiński 2, Zawadzka). Ostatnie spotkanie decydowało o udziale oliwian w fazie półfinałowej. Pomimo lepszych warunków fizycznych, dziewczyny ze Sztormu nie miały w tym meczu nic do powiedzenia.

  W półfinale los skojarzył oliwian z Bałtykiem. Zespół z Gdyni również do tego meczu nie stracił bramki i według opinii obserwatorów był to przedwczesny finał imprezy. Piłkarze z Olimpijskiej nie pozostawili złudzeń biało-czarnym kto jest jednak lepszy w tym spotkaniu i pewnie wygrali 3:0. Jak się później okazało oliwianie przegrali z niekwestionowanym zwycięzcą turnieju. W finale Bałtyk bez straty bramki odprawił zespół Jedynki Reda (2:0). W takim samym stosunku zawodnicy spod znaku „drzewka oliwnego” przegrali o najniższy stopień podium z GKS Kowale. Olivia nie wyjechała z Gdyni jednak bez nagrody. Indywidualne wyróżnienie otrzymał Michał Molenda jako najlepszy bramkarz turnieju. Warto wspomnieć, że ten utalentowany zawodnik jest dwa lata młodszy od swoich rówieśników. Wielkie gratulacje również dla Marcysi Zawadzkiej, która otrzymała powołanie do kadry Pomorza dziewcząt. Bardzo dobrze zaprezentował się nowy nabytek Olivii – Oskar Kamiński.
   
  Skład Olivia: Molenda, Wasiak – Galuhn, Matejek, Zawadzka, Kamiński, Stasiuk, Wodziński, Mentelowski, Kalich.
   
  Bramki: Kamiński 4, Zawadzka 3, Stasiuk.

  Ostateczna kolejność turnieju:

  1.Bałtyk I Gdynia
  2.Jedynka Reda
  3.GKS Kowale
  4.Olivia Gdańsk
  5.Cisowa I Gdynia
  6.Sztorm Gdynia
  7.Orkan Rumia
  8.Santos Gdańsk
  9.Bałtyk II Gdynia
  10.Gedania Gdańsk
  11.GTS Kolbudy
  12.Cisowa II Gdynia  info: Olivian


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.31

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel