START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  TENIS STOłOWY


Wydarzenia
 
TS: Grała II i III liga w Nowej Wsi Lęb.
25 listopada 2009 12:33 - Maciej Deling [45]
W meczu 9 kolejki II ligi tenisa stołowego mężczyzn pinpongiści TĘCZY Nowa Wieś Lęborska doznali pierwszej porażki. Po zaciętym, emocjonujący i dramatycznym meczu LUKS II Chełmno wygrał w Nowej Wsi Lęborskiej 8-6.
Po pierwszych grach pojedynczych, w których pechowo przegrali Wroński i Zawisza, goście objęli prowadzenie i nie oddali go do końca meczu. Szczęście było po stronie tenisistów z Chełmna. Iskierka nadziei tliła się jeszcze, co prawda, u kibiców z Nowej Wsi jeszcze po wygraniu gier deblowych oraz pojedynków przez Zawiszę i Czubatego. Przed ostatnim pojedynkiem meczu miejscowi mięli nadzieję na remis. Najlepszy zawodnik TĘCZY Andrzej Czubaty musiał walczyć nie tylko z Dzikowskim, ale i z grypą. Mimo ambitnej postawy nie był w stanie kontynuować pojedynku i skreczował. Mecz wygrali tenisiści Chełmna 8-6. Punkty dla gospodarzy zdobyli: Jarosław Zawisza – 2,5 , Andrzej Czubaty i Andrzej Lasota – po 1,5 oraz Mirosław Wroński – 0,5 pkt. Dla gości: Łukasz Dzikowski – 3, Daniel Murawski i Kazimierz Bajer – po 2 oraz Tomasz Kurdyn – 1.

 

W 8 kolejce III ligi pomorskiej tenisiści TĘCZY II Nowa Wieś Lęborska podejmowali drużynę z Nowego Dworu Gdańskiego - ŻTS II „ARES-SERVICE”. Młodzież prowadzona przez Andrzeja Czubatego sprawiła dużą niespodziankę remisując z wyżej notowanym, bardziej doświadczonym i mającym drugoligowe aspiracje przeciwnikiem. Po zwycięstwach w grach deblowych i Mrasa z Wasilewskim, tenisiści nowowiejscy objęli prowadzenie i pachniało niespodzianką. Jednak w następnej serii gier Cierlica, Głowacki i Grzelak wygrali swoje pojedynki i mieliśmy remis, który utrzymał się do końca meczu. Punkty dla nowowiejskiego zespołu zdobyli: Jarosław Mras – 2,5 pkt , Mateusz Giełażyn – 2,5 , Adam Miśnik – 1,5 i Paweł Szreder – 0,5 pkt. Dla Nowego Dworu punktowali: Wojciech Cierlica – 3 pkt, Marcin Głowacki i Andrzej Grzelak– po 2 pkt.info: Edward Nagórski
» Wyniki


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2019
-0.59

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel