START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  Avans Luzino pierwszym liderem w II lidze
  25 listopada 2009 12:27 - Maciej Deling [53]
  W ostatni weekend rozpoczęła swoje rozgrywki organizowana przez Michała Warzecha z Gminnego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Turystyki  III edycja Luzińskiej II Ligi Halowej. Do rozgrywek  przystąpiło 10 zespołów z terenu całego Powiatu Wejherowskiego. Za nami pierwsza kolejka ligowa, w pierwszym spotkaniu sezonu 2009/2010 spotkały się zespoły debiutującego na luzińskiej Hali Widowiskowo-sportowej GOSRiT  Almares Wejherowo z Jednostką Wojskową Dąbrówka. Lepszym zespołem tego dnia okazali się „Wojskowi”, którzy wygrali 9:3. Drugi mecz to spotkanie dwóch debiutantów Hard Candy Wejherowo i King Oscar Gniewino, tutaj lepsi okazali się piłkarze z Gniewina , którzy wygrali ten mecz zdecydowanie 7:1.  Trzeci mecz tej kolejki wyłonił pierwszego lidera Avans Luzino, który pokonał Electro Team 9:1. W innych spotkaniu Budrem- Rybak Luzino pokonał Strażaków Wejherowo 5:1. W ostatnim meczu kolejki spotkały się dwa zespoły, które są stałymi bywalcami luzińskich rozgrywek ligowych. W meczu FC Sprite Luzino – El Professional Luzino padł remis 3:3.
  Już za tydzień rozpoczną się rozgrywki I ligi, a zespoły II ligi swoje kolejne mecze rozegrają  6 grudnia oczywiście wszystkie spotkania odbędą się w Hali Widowiskowo- Sportowej GOSRiT w Luzinie.

  info: Piotr Klecha


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.65

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel